Dobry makijaż ślubny – czyli jaki?

Od najmłodszych lat marzyłaś o swoim bajkowym ślubie. Masz więc świadomość, jak ważne jest to, aby wszystko, co z nim wiąże było perfekcyjnie zaplanowane – na czele z Twoim wyglądem. Sprawdź, jak powinien wyglądać doskonały makijaż ślubny. Taki, który zachwyci nie tylko męża, ale również wszystkich zebranych.

Dopasowany do urody

Najlepszy makijaż ślubny w Sopocie to zawsze ten, który jest dopasowany do Twojej urody. Pamiętaj, że nie wykonujesz go tylko na jeden dzień, ale na całe życie (tak, wszystko będzie na weselnych zdjęciach) więc nie zadowalaj się niczym innym, jak tylko tym, co najlepsze.

Ważne jest więc, aby znaleźć wizażystę, który wysłucha Twoich preferencji i wspólnie z Tobą opracuje odpowiedni dla pomysł na makijaż. Najlepiej jeśli zrobisz jego próbną wersję już na kilka tygodni przed uroczystością. Wtedy zyskasz pewność, że wypracowane rozwiązanie, jest tym najlepszym.

Mało krzykliwy

Często panny młode mają tendencję do przesadzania z makijażem – przez co wyglądają, jakby wyszły do klubu na miasto, a nie szły do ołtarza! Pamiętaj, że w makijażu ślubnym chodzi przede wszystkim o podkreślenie Twojego naturalnego piękna. Nie chcesz przecież w dniu własnego ślubu wyglądać jak ktoś zupełnie inny.

Postaw więc na rozwiązanie delikatne i minimalistyczne, tak aby malowanie stanowiło tylko dodatek do Twojej stylizacji, a nie jej główny punkt. Koniecznie wybierz się również na manicure hybrydowy w Sopocie, aby zadbać o swoje paznokcie.

Współgrający ze stylizacją

Kiedy wybierasz odpowiedni rodzaj makijażu, ważne jest, abyś pomyślała o tym, co jeszcze będzie się działo w Twojej ślubnej stylizacji. Oznacza to, że jeśli masz biały ślub lub bardzo stawiasz na bardzo klasyczny wygląd, możesz zdecydować się na tradycyjny makijaż ślubny. Jeśli jednak organizujesz wesele w bardziej nowoczesnym lub kapryśnym stylu, możesz pokusić się o odważne kolory i dramatyczne efekty.

I teraz najważniejsze, koniecznie skonfrontuj swój pomysł na makijaż z całą stylizacją. Umów się więc na makijaż próbny, zaraz po tym jak otrzymasz suknię ślubną i skompletujesz dodatki do niej.

Dodaj komentarz