Firmowe prezenty świąteczne

prezenty dla firm

Współczesne firmy mają przed sobą wiele wyzwań, zaledwie kilka miesięcy temu zniesiono obostrzenia pandemiczne. Powrót do normalności oczywiście wszystkich cieszy i wiele wskazuje na to, że już najbliższe Święta Bożego Narodzenia będą obchodzone również w firmach. Jest to jedna z najlepszych okazji do podziękowania całej kadrze za znoszenie trudów walki z ostatnimi trudnościami, realizacji celów osobistych i firmowych mimo wszystkich przeciwności.

Miłe upominki dla pracowników i kontrahentów

Dobrych i oddanych pracowników zawsze warto doceniać, w końcu robią wszystko najlepiej jak potrafią. Trzeba pamiętać, że nawet niewielkie z pozoru gesty są oznaką ludzkiego podejścia i odwdzięczenia się za ponoszony trud. Dlatego coraz bardziej powszechne stały się prezenty świąteczne firmowe, wręczane tuż przed najbardziej wyjątkowym czasem w całym roku. Atmosferę przenosi się wówczas na pole zawodowe, na przykład organizując wewnętrzną Wigilię, na którą zaprasza się pracowników i kontrahentów. Przy wręczaniu prezentów miło usłyszeć serdeczne życzenia, spędzić czas w mniej formalnej atmosferze. To moment, w którym każdy jest traktowany równo: pracownik biura, magazynu, mechanikm, kierowca oraz pozostałe osoby tworzące jeden zespół. Prezenty świąteczne firmowe to okazja do choćby chwilowej rozmowy z każdym z osobna, poświęcenia sobie nawet kilku minut. Takie zachowanie przełożonych wpływa pozytywnie na satysfakcję z wykonywanych obowiązków oraz motywuje do dalszych starań. Najczęściej stawia się na ładnie zapakowane paczki ze słodyczami, owocami i innymi przekąskami. Dodatek w postaci wyszukanego i dobrego alkoholu wręcza się już częściej kontrahentom. Duży wybór możliwości prezentów dla pracowników daje sklep Fabulosa.

Dbałość o wizerunek pracodawcy

Takie gesty z pewnością wpływają w pozytywnym znaczeniu na ogólny wizerunek pracodawcy. Zyskuje on w oczach swoich podwładnych, być może niektórzy poznają go wówczas z innej strony. Ma to szczególnie istotne znaczenie, ponieważ zarówno dobre, jak i złe opinie mogą mieć odzwierciedlenie w postrzeganiu szefa na zewnątrz. Trzeba pamiętać o tym, że w Internecie umieszcza się dosłownie wszystko. Kto wie, czy pracownik, który odczuwa pełną satysfakcję w pracy nie podzieli się tym ze znajomym, który poszukuje zatrudnienia? Wzrastają szansę na dołączenie nowych osób do zespołu. Osoby, które poszukują pracy odwiedzają strony, gdzie pozostawiane są reakcje i oceny pracodawców, większość sugeruje się dosłownie każdym zdaniem. Planując wręczanie świątecznych prezentów firmowych trzeba odpowiednio wcześnie złożyć zamówienie w odpowiednim sklepie. Najlepiej wybierać miejsca takie jak Fabulosa, gdzie realizuje się głównie zamówienia dla firm. Na stronie dostępne są oczywiście wszystkie produkty, które mogą wchodzić w skład paczki. Następnie pozostaje tylko dokonać wyboru i policzyć ile takich upominków będzie potrzebnych. Odbiór ustala się indywidualnie, podobnie jak termin i ogólne warunki płatności. Zaoszczędzony czas na osobiste robienie zakupów można poświęcić na coś zupełnie innego.

Dodaj komentarz