Jak poczuć się wyjątkowo w Dzień Kobiet?

Pomysłów na spędzenie Dnia Kobiet jest pewnie tyle, ile przedstawicielek płci pięknej na świecie. Część kobiet uwielbia spędzać ten dzień z partnerem, inne wolą celebrować go w damskim gronie. Ważne, by spędzić Dzień Kobiet dokładnie tak, jak lubimy. By odpocząć od codzienności i zrobić coś tylko dla siebie. By sprawić przyjemność sobie, mamie czy przyjaciółce lub pozwolić się rozpieszczać ukochanemu mężczyźnie. Ten dzień ma być po prostu wyjątkowy i niepowtarzalny. Ciekawą, choć nieco niestandardową opcją może okazać się pomysł spędzenia go w galerii handlowej.

Galeria handlowa – dla każdego coś miłego

Marzy Ci się romantyczna kolacja z mężem czy chłopakiem? Masz ochotę obejrzeć dobry film w doborowym towarzystwie? A może chcesz oddać się szaleństwu zakupów, by poprawić sobie humor lub po prostu odświeżyć garderobę? Każdy pomysł na spędzenie Dnia Kobiet jest dobry. I każdy z tych pomysłów można zrealizować w galerii handlowej. Obok całej rzeszy sklepów z odzieżą, obuwiem, biżuterią czy kosmetykami, w każdej galerii można znaleźć bar, kawiarnię czy restaurację. Niejedna galeria może pochwalić się również strefą rozrywki – kinem czy kręgielnią, a nawet siłownią czy salonem piękności Na najmłodsze kobietki czekają natomiast kolorowe sale zabaw, w których nie sposób się nudzić. Dzięki temu galeria handlowa to doskonałe miejsce, by spędzić w niej szalony i niezapomniany Dzień Kobiet.

Moc atrakcji na Dzień Kobiet

8 marca każda kobieta powinna czuć się wyjątkowo. Wiedzą o tym menadżerowie galerii handlowych, dlatego właściwie każda w nich oferuje w tym dniu moc atrakcji dla pań. Najczęściej są to dodatkowe rabaty i promocje, upominki dodawane do zakupów czy loterie z nagrodami. Niektóre galerie idą jednak dalej i przygotowują dla swoich klientek pokazy mody czy różnego rodzaju warsztaty, np. florystyczne czy cukiernicze. Dużą popularnością cieszą się także porady stylistów czy możliwość bezpłatnego wykonania makijażu. Również funkcjonujące w centrach handlowych kawiarnie, restauracje i centra rozrywki kuszą specjalnymi promocjami dla pań. Gratisowa porcja lodów czy lampka wina do zmówionego posiłku może stać się miłym akcentem w tym wyjątkowym dniu.

Zrób sobie prezent!

Dzień Kobiet nie może obejść się bez prezentów. Nowe szpilki, ulubione perfumy czy zmysłowa bielizna to sprawdzony sposób na to, by poczuć się wyjątkowo i bardzo kobieco. Można wybrać się na zakupy z partnerem i pozwolić mu obsypać się prezentami. Można zabrać do centrum handlowego mamę i kupić jej dobrą książkę czy elegancką torebkę. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, by sprawić przyjemność samej sobie i wrócić do domu z flakonem drogich perfum czy piękną, chociaż zupełnie niepraktyczną sukienką. Zwłaszcza kupioną w specjalnej promocji na Dzień Kobiet.
Świetnym pomysłem może okazać się również skorzystanie z funkcjonującego w galerii salonu kosmetycznego czy fryzjerskiego. W tym szczególnym dniu wiele z nich oferuje specjalne akcje promocyjne, np. atrakcyjne rabaty czy gratisowe zabiegi. Nowa fryzura czy odmłodzona zabiegiem kosmetycznym skóra z pewnością wprawi nas w doskonały nastrój.

Jak zaplanować Dzień Kobiet w galerii handlowej?

Dzień Kobiet w galerii może się sprowadzać do szybkiego lunchu z przyjaciółką lub zakupów w ulubionym sklepie. Jeśli jednak mamy nieco więcej czasu, warto dokładnie zaplanować ten dzień – sprawdzić, jakie promocje przygotowały butiki w wybranej galerii i czy odbywają się w niej jakieś specjalne eventy. Przejrzeć menu restauracji, by sprawdzić, w której serwują ulubione sushi czy pizzę oraz sprawdzić, czy w którymś kinie wyświetlają w tym dniu komedię romantyczną z ulubionym aktorem. Jeżeli chcemy nieco poprawić urodę, warto z wyprzedzeniem umówić się na wizytę u fryzjera czy kosmetyczki. Na koniec wystarczy tylko zadbać o odpowiednie towarzystwo i zaprosić do wspólnej zabawy w galerii handlowej mamę, przyjaciółkę lub partnera. Wszystko po to, by ten dzień był dokładnie taki, jak sobie wymarzymy i zaplanujemy. By poczuć się naprawdę kobieco i wyjątkowo.

 

Dodaj komentarz