Joga, gra terenowa i koncerty na żywo. Wakacyjne soboty w Galerii Północnej

zabawy w plenerze

Joga na trawie, koncerty pod chmurką i gry terenowe dla całych rodzin! Wszystkie te atrakcje będą czekać na klientów Galerii Północnej w każdą sobotę lipca i sierpnia w ramach nowego cyklu „Północne wakacje”. To doskonała okazja, by spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, a także zacieśnić więzi sąsiedzkie. 

Wakacje na Białołęce zapowiadają się pełne atrakcji

Północna zaplanowała w swoim ogrodzie na dachu mnóstwo letnich aktywności dla dzieci i dorosłych, z których mieszkańcy będą mogli korzystać w każdą sobotę wakacji. Zielony taras stanie się miejscem integracji, doskonałej rozrywki, wyrafinowanej muzyki i relaksującego odpoczynku.

„W sezonie wakacyjnym klienci Galerii Północnej bardzo chętnie korzystają z ogrodu na dachu, będącego doskonałym miejscem do zabawy dla dzieci, relaksu dla dorosłych – chociażby przy tężni solankowej czy kole wodnym. W ogrodzie można oczywiście zjeść dobry posiłek na świeżym powietrzu, czy nawet zrobić sobie piknik” – powiedział Roman Bugajczyk, Dyrektor Galerii Północnej.

Jogę w przepięknym otoczeniu ogrodu poprowadzą trenerzy z klubu fitness Zdrofit, którzy pokażą jak prawidłowo wykonywać poszczególne asany, utrzymać równowagę na macie. Udział w zajęciach pomoże w pełni się zrelaksować i uwolnić od napięć. Nie zabraknie też nastrojowej muzyki. Na jogę najlepiej przynieść własne maty do ćwiczeń. W upalne dni warto też zabrać kremy z filtrem, chroniące skórę przed słońcem.

Poranna praktyka jogi będzie odbywać się w każdą sobotę od godz. 10:00 i od godz. 11:00

„W te wakacje zapewne wiele osób pozostanie w domach. Z myślą o nich i wszystkich tych, którzy lubią ciekawie spędzić czas zaplanowaliśmy cykl >>Północne wakacje<<” – dodaje Roman Bugajczyk.

W sobotnie popołudnia, od 14:00 do 17:00 w Galerii Północnej, będzie odbywać się gra terenowa dla całych rodzin pt. „Co w trawie piszczy?”. W każdym tygodniu ich bohaterami będą różni mali mieszkańcy łąk i lasów m.in. pszczoła, chrabąszcz, żaba czy ważka. Nie zabraknie też warsztatów kreatywnych oraz uwielbianego malowania buziek.

Warto jest brać udział w zabawie regularnie, w każdą sobotę. Po wykonaniu wszystkich zadań w ramach, danej gry uczennicy, otrzymają specjalną naklejkę do umieszczenia w książeczce. Po książeczkę należy zgłosić się do Punktu Informacji Galerii Północnej przed rozpoczęciem pierwszej gry. Dla posiadaczy największej kolekcji zebranych naklejek Galeria Północna przewidziała atrakcyjne nagrody – fantastyczne zestawy Lego®, a nawet wyjazd dla całej rodziny do Energylandii!

Całości animacji w ramach cyklu „Północne wakacje” dopełnią sobotnie koncerty na żywo w wykonaniu zespołu Groove Cafe. Artyści zaprezentują covery kultowych utworów legendarnych zespołów i wokalistów, takich jak The Beatles, Michael Jackson, Rihanna, Justin Timberlake. Koncerty będą odbywać się we wspaniałej scenerii, w pobliżu tężni solankowej w ogrodzie Północnej. Przepiękne dźwięki, bryza solanki i dobry humor będą gwarancją wspaniałego wieczoru. Galeria Północna na koncerty zaprasza w godz. 17:00-18:00 oraz 19:00-20:00.

Repertuar i szczegóły dotyczące cyklu dostępne są na stronie www.galeriapolnocna.pl. Udział w cyklu jest bezpłatny. Uczestnicy proszeni są o stosowanie się do wszystkich zasad bezpieczeństwa, wynikających z aktualnych przepisów w zakresie przeciwdziałania epidemii COVID-19.

Dodaj komentarz