Kilka sposobów na spędzenie czasu z przyjaciółmi

aktywnosc z przyjaciolmi

Panująca na świecie pandemia spowodowała, że spotkania towarzyskie zeszły na drugi plan. Ograniczyliśmy je ze względu na nasze zdrowie fizyczne, jednak nie możemy zapominać o psychice. Spotkanie z przyjaciółmi ma bardzo pozytywny wpływ na nasze samopoczucie. Jak więc spędzić czas ze znajomymi, gdy większość lokali oferujących różnego typu rozrywki jest zamknięta? Mamy dla was kilka fajnych propozycji na te trudne czasy.

Nieczynne kino to nie problem

Lubicie zobaczyć dobry film w towarzystwie przyjaciół, a kina są zamknięte. Ponadto większość premier nowych produkcji filmowych została oddalona w czasie. To jednak nie stanowi większego problemu. Z pomocą przychodzą internetowe platformy VOD. Możecie na nich zobaczyć wasze stare ulubione filmy, a także nowości, które w dzisiejszych czasach mają premierę właśnie na tych platformach.

Zaproście swoją paczkę do siebie. Każdy może przygotować jakieś przekąski. Jest to plus nieczynnych kin – nie jesteście skazani na popcorn i cole. Możecie postawić na zdrowe jedzenie jak na przykład owocowe chipsy lub warzywne frytki.

Nie jesteście także skazani na konkretną godzinę seansu. Macie możliwość umówić się o takiej porze dnia, która będzie pasowała wam wszystkim.

Ponadto nie musicie oglądać wyłącznie filmów. Platformy VOD są pełne wszelkiego typu seriali. Daje wam to szansę na cykliczne spotkania, na których będziecie mogli oglądać kolejne odcinki serii, która przypadła wszystkim wam do gustu.

Nie rezygnujcie ze wspólnych zakupów

Szczególnie kobiety lubią robić zakupy w towarzystwie przyjaciółki. Ograniczenia w działalności galerii handlowych przyczyniły się do rezygnacji z tego typu rozrywki. A wcale tak nie musi być. Możecie razem z przyjaciółką umówić się na zakupy on-line. Spotkajcie się u jednej z was i przeglądajcie oferty sklepów internetowych, takich jak na przykład Decathlon. Asortyment tego sklepu jest naprawdę imponujący. Znajdziecie tam ubrania, bieliznę, buty, nakrycie głowy, kurtki, a nawet gadżety sportowe, takie jak akcesoria dla rolek i wrotek, a każdy z tych artykułów to produkt wysokogatunkowy. Jedynym mankamentem takich zakupów jest fakt, że produkty pojawią się u nas w domu dopiero po kilku dniach. Może to być jednak plus tego typu zakupów, ponieważ jest to pretekst do kolejnego spotkania i wspólnego przymierzania nowych części garderoby.

Aktywny wypoczynek wśród przyjaciół

Zbliża się wiosna, a co za tym idzie, temperatura na zewnątrz jest coraz bardziej przyjemna. Zachęca to do spędzania czasu na powietrzu. Ta pora roku to idealny pretekst, żeby zacząć uprawiać sporty. Jazda na rowerze, rolkach, wrotkach czy jogging. Wybór jest ogromny, a ćwicząc w towarzystwie mamy większą motywację. Sport wydaje się nam także mniej uciążliwy i nudny. W trakcie jazdy na rolkach czy biegania możemy ze sobą porozmawiać albo się powygłupiać. Jest to czas spędzony pozytywnie i wpływający korzystnie na nasze zdrowie oraz kondycję. Wystarczy, że razem z przyjaciółmi wybierzecie aktywność, która odpowiada wam wszystkim i umówicie się na wspólny trening na świeżym powietrzu. Wzmocni to nie tylko wasze zdrowie, lecz także relacje.

Dodaj komentarz