Nie ma nudy 3 – charytatywny e-book dla dzieci na pomoc potrzebującym

ksiazka dla dzieci

Nie ma nudy 3 przeniesie maluchy w świat kolorowych atrakcji i aktywnej nauki poprzez zabawę. Tematem przewodnim najnowszego e-booka charytatywnego jest las – na 80 stronach znajdziemy zadania, treści i pomysły na zabawę dla dzieci w wieku 3-7+, które przybliżą im bogactwo natury.

Mały Teatr Ilustracji rozpoczął pracę nad e-bookami dla dzieci w marcu 2020 roku. Od tamtej pory stworzył trzy wersje książki Nie ma nudy, w której znajdziemy zbiory różnorodnych ćwiczeń, zadań, aktywności, treści literackich i zabaw graficznych do wydruku i domowej zabawy, stworzone po to, by odpędzać nudę i przy okazji pomagać. To kolejna edycja publikacji tworzonych przez grono 98 autorów, wśród których znaleźli się pisarze i pisarki, psycholożki, ilustratorki i ilustratorzy oraz wiele innych.

Książki są przeznaczone dla dzieci w wieku od lat 3 do 8, w zależności od wybranego egzemplarza znajdziemy w nim inne ćwiczenia, kolorowanki, ciekawostki edukacyjne, wierszyki i aktywności rozwijające wyobraźnię malucha. Po wydrukowaniu plansz, dzieci mogą sama zdecydować, jakimi kolorami zapełnią kolejne strony. Lato to doskonała okazja, by poszerzyć biblioteczkę najmłodszych członków rodziny i podczas spacerów wspólnie utrwalić wiedzę, którą zdobyło z książki.

E-book można pobrać w zamian za wpłatę w dowolnej wysokości na rzecz jednej z organizacji

Całość środków trafi do fundacji, wśród których znajdziemy:

  • Polską Misję Medyczną, niosącą pomoc medyczną w najbardziej potrzebujących krajach świata. Kupując e-book Nie ma nudy wspierasz akcję #ZnowuChodzę i pomagasz w zakupie protez dla dzieci w Syrii, które ucierpiały w trakcie trwającej wojny.
  • Fundację SMA, działającą na rzecz osób zmagających się z rdzeniowym zanikiem mięśni i ich rodzin.
  • Fundację Arkadia, wspierającą osoby dorosłe z niepełnosprawnością intelektualną w osiąganiu samodzielności i niezależności życiowej.
  • Fundację Rasowy Kundel, prowadzącą ogólnopolską kampanię na rzecz walki z bezdomnością i cierpieniem zwierząt.

Wśród autorów Nie ma nudy 3 znaleźli się m.in. Izabela Michta (pisarka, nauczyciel wychowania przedszkolnego), Beata Moniuszko (pisarka), Dominika Lewandowicz (edukator artystyczny), Aleksandra Fabia (ilustratorka, założycielka Fundacji Ogród Fabularny) i wielu innych.

Wspomóż Polską Misję Medyczną i zdobądź e-book Nie ma nudy. Odwiedź stronę www.niemanudy.com i wybierz interesującą Cię książkę, następnie wpłać dowolną kwotę na rzecz akcji #ZnowuChodzę Polskiej Misji Medycznej i ciesz się swoim e-bookiem.

Dodaj komentarz